0904 687 587 info @ mestskyrozhlas.sk

Menu

FAQ Často kladené otázky

Prinášame Vám novú službu informovania verejnosti prostredníctvom elektronickej komunikácie.

FAQ Často kladené otázky

Mária | Prečo využívať službu mestskyrozhlas.sk ?

Vďaka portálu budete mať prehľad o tom čo sa vo vašom meste deje. Mestský rozhlas online bude obsahovať napríklad informácie o odstávkach elektriny, vody, aktuálnych udalostiach a podujatiach, teda všetky oznamy, ktoré sa vyhlasujú v rozhlase. Oznamy mestského rozhlasu budú môcť vďaka novej službe sledovať i tí obyvatelia mesta, ktorí napríklad v čase hlásenia rozhlasu nie sú doma, bývajú v lokalite, kde ho zle počujú, alebo ho jednoducho nepočúvajú.

Ján | Koľko ma to bude stáť ?

Služba je úplne bezplatná tak ako pre mesto alebo obec tak aj pre občana. Stačí jednoduchá registrácia a službu možete okamžite začať využívať. V prípade že sa rozhodnete ukončiť využívanie služby, stačí ak vo svojom administračnom rozhraní zrušíte svoju registráciu.

Lucia | Čo v prípade že naše mesto ešte danú službu nevyužíva ?

V prípade že vaše mesto ešte službu mestského rozhlasu online nevyužíva, pri registrácie ho v ponuke nenájdete. V takomto prípade v registrácii vyplníte kolkonku, v ktorom meste by ste mali zájem danú službu využívať. My následne oslovíme vaše mesto s ponukou zasielania správ mestského rozhlasu online. O úspešnosti nadviazania spolupráce práve s vašim mestom Vás budeme informovať, a automaticky začnete prijímať správy mestského rozhlasu na vašu emailovú adresu použitú pri registrácii.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie. Súhlasím