info @ mestskyrozhlas.sk

Menu

Mestský rozhlas - NOVINKY

Prinášame Vám novú službu informovania verejnosti prostredníctvom elektronickej komunikácie.

Správy rozhlasu už aj prostredníctvom SMS


Oznamy mestského rozhlasu možu byť v urgentných prípadoch odosielané aj prostredníctvom SMS správ priamo na mobil občana. V prípade urgentných správ, ktoré by sa mal občan dozvedieť bezprostredne po ich odvysielaní, má mesto/obec možnosť odoslať takúto správu zaregistrovaným občanom priamo na ich mobilné telefóny.


Ako funguje odosielanie SMS a koľko to bude stáť ?


Stačí ak pri registrácii uvedie svoje telefónne číslo. Cenu za odoslanie SMS správy bude znášať mesto/obec, ktorá sa rozhodne takúto funkciu využívať. Odosielanie hlásení mestského rozhlasu ostáva prioritne prostredníctvom emailu. SMS správy majú slúžiť len v urgentných prípadoch ako napríklad: vyhlásenie pohotovosti pri povodniach, nepriaznivom počasí, odstávke elektrickej energie alebo vody. Sú to správy ktoré by sa občania mali dozvedieť okamžite.Koľko stojí odoslanie SMS správy?


Odoslanie SMS správy je spoplatnené podľa aktuálneho cenníka. V prípade záujmu o využívanie služby Rozhlas - SMS nás neváhajte kontaktovať.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie. Súhlasím