info @ mestskyrozhlas.sk

Menu

INFORMÁCIE PRE PODNIKATEĽOV

Prinášame Vám novú službu informovania verejnosti prostredníctvom elektronickej komunikácie.

Ponuka bezkonkurenčnej reklamy v meste


Oznamy Mestského Rozhlasu možu byť v urgentných prípadoch odosielané aj prostredníctvom SMS správ priamo na mobil občana. V prípade urgentných správ, ktoré by sa mal občan dozvedieť bezprostredne po ich odvysielaní, má mesto/obec možnosť odoslať takúto správu zaregistrovaným občanom priamo na ich mobilné telefóny.


Sponzorované hlásenia mestského rozhlasu


Odosielanie SMS hlásení je prostredníctvom Mestského Rozhlasu pre občana bezplatné. Keďže si mestá a obce vo svojom rozpočte nevedia nájsť voľné finančné prostriedky na zafinancovanie sms hlásení, rozhodli sme sa pre možnosť sponzorovaného hlásenia.


Čo je sponzorované hlásenie ?


So sponzorovaným hlásením sa môžete dennodenne stretávať napríklad v dopravnom servise vysielanom v rádiách. Vždy na začiatku alebo konci dopravného servisu zaznie: Dopravný servis vám prináša (sponzor = vaša firma). Na rovnakom princípe funguje aj hlásenie mestského rozhlasu. Službu MestskehoRozhlasu.sk prevádzkovateľ poskytuje mestám, obciam aj občanom úplne bezplatne. Všetky finančné prostriedky z predaja sponzorovaného hlásenia budú použité na financovanie SMS správ zasielaných občanom vášho mesta.


Ako bude vyzerať vaša reklama ?


Vaša reklama sa zobrazí na konci každého sms hlásenia. Napríklad: Východoslovenská distribučná a. s. Košice oznamuje prerušenie dodávky elektriny dňa 18. februára 2014 od 8:00 do 17:30 hod na ulici.... Túto informáciu sponzoruje www.vasafirma.sk.


Bezkonkurenčný druh reklamy


V prípade záujmu dozvedieť sa viac o sponzorovaných hláseniach nás neváhajte kontaktovať.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie. Súhlasím