0904 687 587 info @ mestskyrozhlas.sk

Menu

Mestský rozhlas - prihlásenie

Prinášame Vám novú službu informovania verejnosti prostredníctvom elektronickej komunikácie.

  • MESTSKÝ ROZHLAS ONLINE

    PRIHLÁSENIE OBČANA

  • Prihlásiť
  • MESTSKÝ ROZHLAS ONLINE

    PRIHLÁSENIE MESTA / OBCE

  • Prihlásiť

Správy mestského rozhlasu online


Prinášame Vám novú službu informovania verejnosti prostredníctvom elektronickej komunikácie. Každý, kto má záujem a zaregistruje sa na webovej stránke, môže do svojej e-mailovej schránky dostávať v textovej forme oznamy hlásené v mestskom rozhlase.


Prečo využívať službu mestskyrozhlas.sk ?


Oznamy mestského rozhlasu budú môcť vďaka novej službe sledovať i tí obyvatelia mesta, ktorí napríklad v čase hlásenia rozhlasu nie sú doma, bývajú v lokalite, kde ho zle počujú, alebo ho jednoducho nepočúvajú. V čase odvysielania správ v mestskom rozhlase Vám daná správa bude doručená v textovej forme priamo do vašej e-mailovej schránky.


Využívanie služby je úplne bezplatné


Využívanie služby mestskyrozhlas.sk je úplne bezplatné tak ako pre občana tak i pre mesto alebo obec ktorá si takúto službu zriadi a bude ju využívať. Stačí jednoduchá registrácia a ste pripravený na okamžité využívanie služby. V prípade že službu mestského rozhlasu online už nebudete chcieť využívať, stačí si jednoducho svoje užívateľské konto zrušiť.Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie. Súhlasím